תתחיל להשוות ולחסוך!

בחר וחסוך
בזק בינלאומי מיישרת קו ונכנסת לזירת הטריפלים

בזק בינלאומי מיישרת קו ונכנסת לזירת הטריפלים

מקור: מערכת האתר תאריך: 17.07.2018

השקת הטריפל החדש של בזק בינלאומי וחברת YES
צפויה לתרום לתחרות ולשיפור התכנים,
וזה הזמן שלכם להשוות מחירים!

חבילות הטריפל המוכרות לנו כיום, הכוללות את הוט, פרטנר, סלקום וטריפל סי, נולדו כתוצאה מהתפתחות הרגלי השימוש שלנו- הצרכנים. 
הדרישה כיום לתוכן ייעודי המותאם אישית מתוך מגוון עצום, רק הולכת וגוברת- מה שמלכתחילה הביא לחיינו את חבילות הטריפל, הכוללות טלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי.
חבילות הטריפל מביאות מענה כולל ומקיף, כמעט לכל בית בישראל; ועכשיו, כשיש שחקנית חדשה במגרש, שווה לעשות חישוב מסלול מ-ח-ד-ש!

השחקנית החדשה במגרש הטריפל

בזק בינלאומי השיקה, יחד עם YES, חבילת טריפל אטרקטיבית, המציעה לכם את:

  • Sting TV - שירות הטלוויזיה מבית YES המגיע כחבילות תוכן, לבחירתכם; כאשר במסגרת הטריפל תוכלו ליהנות מהחבילה המשפחתית, המאגדת בתוכה את רוב החבילות המוצעות לבחירה, כולל: ערוצי ילדים, סרטים וסדרות, טבע ומדע, המבוססים על מעל 40 ערוצים ומגוון ספריות. הצפייה באמצעות ממיר אנדרואיד של החברה, הניתן בהשכרה (ממיר ראשון ללא עלות). בנוסף, ניתן לצפות בטלוויזיות חכמות- תומכות אנדרואיד TV, או באמצעות אפליקציה. 
  • אינטרנט - תשתית+ ספק, במהירות 40 מגה.
  • הטלפון הקווי של בזק בינלאומי, כולל 300 דקות שיחה לנייחים ולניידים. (כאן ניתנת האפשרות להתחבר לשירות דאבל, בחבילה שאינה כוללת את הטלפון הקווי).

אז כמה זה עולה לכם?

לפני הכול, כמו כל שחקנית חדשה, תוכלו ליהנות מהפינוק המשולש הזה במחיר השקה מזמין של 99 ₪ בלבד (!) לחודשיים הראשונים. לאחר מכן המחיר צפוי לעלות ל 199 ₪ לחודש ( ו-189 ₪ לדאבל); ומחודש 13 בעלות של 229 ₪. 
לכל הדעות מדובר כאן בטריפל משתלם ואיכותי, המגיע עם איכויות הגלישה של בזק בינלאומי, המתאפיינת במהירות גלישה גבוהה יותר, בזכות כבל התקשורת התת-ימי, המחבר את המנויים לשדרת האינטרנט העולמית ומעניק ביצועי אינטרנט טובים ביותר.

נשמע מעולה, מה יש להשוות?

כשזה מגיע לחבילות תקשורת, תמיד יש מה להשוות ! כללי המשחק כאן הם, לאו דווקא המחיר הנמוך ביותר, אלא המחיר המשתלם ביותר- ביחס למענה שאתם צרכים. אין ספק שהטריפל החדש של בזק בינלאומי, עונה על המצופה ממנו ומגיע עם כמה יתרונות שקשה להתעלם מהם... עם זאת, תמיד יש אותיות קטנות, ובהרבה מקרים הן אלו שמשקפות את התמונה המלאה- האם הטריפל הזה, הוא מה שאתם צרכים... אז נכון שאף אחד לא אוהב להתעסק עם האותיות הקטנות, אבל אתם גם לא צרכים. בשביל זה אנחנו כאן. בודקים, מעדכנים ומשווים. כל שנשאר לכם לעשות הוא, לקפוץ פנימה. 

airplane

הכתבות שיעשו עבורכם
את ההשוואות הפיננסיות, אל תפספסו...

תקראו ותשוו!

לכתבות נוספות