תתחיל להשוות ולחסוך!

בחר וחסוך
סמארטפון יקר שלי

סמארטפון יקר שלי

מקור: מערכת האתר תאריך: 17.07.2018

נכון שהוא צמוד אליך ושאתה לא יכול בלעדיו, אבל הגיע הזמן
שתהיה יותר חכם מהטלפון החכם שלך, ותתחיל לחסוך!

בשנים האחרונות הוא הפך לדבר הכי קרוב אלינו... אנחנו לא זזים בלעדיו, ומנהלים באמצעותו חלק ניכר מחיינו. בהרבה מקרים הוא הדבר הראשון שאנו ניגשים אליו בבוקר, והאחרון שאנו בוהים בו לפני שאנחנו הולכים לישון. אנחנו קונים, מזמינים, מתקשרים, צורכים תרבות, חולמים על הדבר הבא שבא לנו לקנות, או על היעד הבא שנרצה לבקר בו- דרכו. הוא אתנו בנסיעה, בבית הקפה, בעבודה, בבית, על החוף, בחופשה - והמחשבה שהוא יפסיק לעבוד פתאום... איך זה מלחיץ אותנו, אהה? 

ואם זה לא מספיק, אז כמו בכל התמכרות המינון חייב רק לעלות... אז הוא מגיע בהמון דגמים, צורות, רמות ואיכויות, מספק לנו אינספור יישומים, חידושים והרפתקאות, והוא כמובן גם מתחדש כל הזמן. הסמארטפון שלנו. ומה שהכי חשוב לנו- הוא אמצעי תקשורת ישיר עם הילדים שלנו, אז אנחנו דואגים לכך שגם להם יהיה אחד, ומגיל די צעיר... 

כבר לא עניין של בחירה

הטלפון הסלולארי תופס מקום נכבד ועליון בחיינו ובסל ההוצאות החודשי של כל משפחה ו/או בית בישראל. זה כבר לא עניין של בחירה, כמו האם לקנות מערכת סאונד לבית, רהיט כלשהו או אפילו כלי רכב... זה פשוט 'מאסט'. משפחות מכל קשת האוכלוסייה מחזיקות סמארטפונים. מסקרים שנעשו בשלוש השנים האחרונות עולה כי ישראל היא המדינה המכורה ביותר לסמארטפונים, עם נתוני שימוש של כ-8 שעות ביום בממוצע, ומעל 90% מצרכני ישראל, משתמשים במכשירים הסלולארים, יותר מאשר בכול מכשיר קצה אחר, טלוויזיה או מחשב. 

אבל בהחלט עניין של השוואה

כמו שקורה לנו עם הבנק או קופת החולים שלנו, הרבה מאתנו התחילו את הרומן עם חברת סלולר אחת לפני כמה שנים, ומאז פשוט... נשארנו. אך בניגוד לבנק או לקופת חולים, כאן המעבר הרבה יותר מהיר ועם השוואה נכונה – גם הרבה יותר משתלם.

אם אתם כבר מספר שנים מקבלים שירות מספקית סלולר מסוימת, כדאי שתשאלו את עצמכם האם אתם עדיין שם כי אתם באמת מרוצים מהמסלול / חבילה שיש לכם, האם אתם בטוחים שזו החבילה הכי משתלמת - היום (!) - שאתם יכולים לקבל, ומתי לאחרונה עשיתם השוואה בין הספקיות השונות ובהתאם לצרכים שלכם- שמשתנים גם הם.

כדאי לזכור תמיד, שעולם הסלולר מתפתח כל הזמן- וחבילה שהוצעה לכם לפני תקופה מסוימת, כבר לא תהיה הכי משתלמת ואטרקטיבית שתוכלו להשיג, אם תבדקו ותשוו ממש עכשיו. בנוסף, מאחר שמדובר בשוק מחדש ומתפתח, חבילות מתעדכנות כל הזמן. אז זה הזמן לצלול רגע פנימה, אל תוך "המשווה" לבדיקת שוק שתספק לכם תשובות במקום, למצוא את חבילת הסלולר האולטימטיבית עבורכם, ולהתחיל לחסוך.

airplane

הכתבות שיעשו עבורכם
את ההשוואות הפיננסיות, אל תפספסו...

תקראו ותשוו!

לכתבות נוספות